Кошик
28 відгуків
Світ-Полімерів
+380996152513
+380960607980

Мульчують плівка для полуниці

Мульчують плівка для полуниці

Мульчуюіснуюча плівка для вирощування полуниці вже давно використовується аграріями в сільському господарстві. Еволюцію застосування поліетиленових плівок можна переглянути з давніх років, а саме раніше в сільському господарстві використовували, тільки білу, прозору плівку яку використовували виключно для укрыва парників, а чорну поліетиленову плівку особливо ніде не застосовували. Це був початковий рівень застосування поліетиленових плівок у сільському господарстві. А чому початковий? Та тому, що всі ми з дитинства хто мав за містом город, дачу пам'ятаємо ці м'яко кажучи, не зовсім вдалі споруди (парники) з порваною в різних місцях плівкою, потрісканий поліетилен, дірки в плівці в моїй пам'яті це залишилося як типовий, звичний елемент теплиці. І навіть коли парник по всьому своїм виглядом ніби, як побудований недавно, а плівка на ньому вже потріскалася і почали з'являтися наскрізні отвори. Чому так відбувалося – відповідь проста, не були розвинені технології. Багато хто не добросовісні виробники продають плівку і на всі вимоги до плівці скидають на товщину, мовляв візьміть по товщі, і не буде руйнуватися на сонці, замовте за щільніше — більше мікрон і плівка ніколи не потріскається. Це все не правда, не вірте у таку інформацію. А потрібно запам'ятати лише одне, що будь-поліетилен хоч первинний або вторинний руйнується при впливі сонячного світла, а точніше ультрафіолету. Поліетиленова плівка може не зруйнуються на сонці лише за рахунок одного фактора, а саме додаванням в плівку при виготовленні ультра-фіолетового стабілізатора. Тепер ми трошки наблизилися до основної теми статті про мульчирующей плівки для полуниці.

Властивості і переваги мульчирующей плівки для полуниці:

• Перше властивість мульчирующей плівки для полуниці це хороша зафарбування плівки в чорний колір. Це дуже важливий елемент у плівках мульчуючих для полуниці, особливо для теплолюбних культур. Важливо знати про фарби мульчирующей плівки для полуниці, що вона не повинна пропускати сонячні промені. Якщо чорна мульчують плівка сильно просвічується вдень на світлі і пропускає сонячні промені, то ця плівка явно не для полуниці, а максимум для баштанних культур — одноразова на 3 місяці. Під погано зафарбованої мульчирующей плівкою ростуть бур'яни. В нашу плівку мульчують для полуниці від компанії Світ-Полімерів ми вводимо до складу імпортний барвник з потрібною процентовкой, для отримання якісної добре зафарбованої плівки для мульчування полуниці.

• Другим важливим властивістю мульчирующей плівки для полуниці є як раз таки ультра – фіолетовий стабілізатор, яким на самому справі та і регулюється термін служби плівки. В залежності від процентного вмісту УФ – стабілізатора ми і отримаємо мульчують плівку з терміном служби на один, два роки або до трьох років. У нашому інтернет магазині компанії Світ-Полімерів ви можете купити мульчують плівку для полуниці зі стабілізатором СФ на два роки не більше, так, як ми чесні виробники і вводимо в склад на мульчують плівку для полуниці два відсотки уф – стабілізатора що, гарантує, що плівка наша мульчують для полуниці прослужить саме цей термін не більше. Хоча багато несумлінні виробники вводять стабілізатора два відсотки, а клієнту розповідають, що вона прослужить три і більше, це все неправда тому, що плівка може прослужити стільки років лише в теорії, і в тому сенсі, що тут таки відіграють роль все в загальному фактори починаючи від погодних умов за час служби плівки, закінчуючи якістю сировини, з якої виготовляють мульчують плівку і звичайно ж щільність (товщина) певною мірою може також зіграти свою роль у термін служби плівки після двох років, і ось ми підійшли до третього важливого властивості мульчирующей плівки для полуниці і це перевага виключно нашої мульчирующей плівки для полуниці від компанії Світ-Полімерів.

• Третя важлива властивість мульчирующей плівки для полуниці від Світ-Полімерів це досить пристойне додавання стрейчу при виготовленні плівки. Для чого це потрібно? Відповідь проста, всі ми знаємо основне властивість стрейчу – він тягнеться. Так ось наші мульчуючі полотна Світ-Полімерів, добре тягнуться і не рвуться як папір. Дуже багато клієнтів скаржаться саме на цей параметр мульчирующей плівки, що мовляв де-то замовили, а вона вся рветься, так от як раз таки пристойне процентний вміст стрейчу в мульчирующей плівки для полуниці вирішує проблему з рветься мульчирующей плівкою. Мульчують плівка для полуниці, як і мульчують плівка для баштанних культур виготовляється з вторинної сировини тому, щоб плівка для мульчування полуниці вийшла якісна обов'язково потрібно врахувати всі вище перераховані властивості. Так, як наша компанія Світ-Полімерів виробляє мульчуючі полотна вже більше десяти років, ми вже давно навчилися робити якісні мульчуючі плівки для полуниці з дотриманням всіх технологічних норм. Всі клієнти, які хоч раз купили у нас мульчують плівку для полуниці, стали купувати мульчують плівку для полуниці тільки у нас, в нашому інтернет магазині компанії виробника мульчуючих плівок в Україні Світ-Полімерів.

Мульчують плівка для полуниці компанії Світ-Полімерів добре профарбована імпортним барвником. Товщину плівки (щільність) можна замовити потрібну саме вам по всіх додаткових запитаннях, нюансам менеджер компанії все роз'яснить, допоможе, підкаже і направить в правильному напрямку, якщо ви тільки починаєте працювати з мульчирующими полотнами. Також хотіли б нагадати, що мульчують плівка для полуниці проводиться виключно у вигляді полотна. Вона не може бути в форматі рукава або напіврукава. Це обумовлено технологією автоматичної розмотування рулонів з допомогою плівка укладальника.

Вигоди придбання мульчирующей плівки для полуниці в компанії Світ-Полімерів.

• Мульчують плівка для полуниці на один і два роки.

• Термін служби плівки обираєте самі, замовляєте потрібне процентний вміст стабілізатора виходячи з ваших вимог до плівці, бюджету. Нам завжди є що вам запропонувати.

• Пристойне додавання стрейчу, щоб плівка тяглася і не рвалася.

Компанія Світ-Полімерів виробник мульчуючих поліетиленових плівок в Україні пропонує досить широкий асортимент мульчуючих полотен в нашому інтернет магазині, де ви можете купити, замовити, мульчують плівку для полуниці з ультра – фіолетовим стабілізатором на два роки і проконсультуватися з усіх питань, що вас цікавлять.

 

Відправка замовлень по всій території України перевізниками: Нова Пошта, Інтайм, Делівері. Будь-які форми оплати.

Купити мульчують плівку для полуниці ви можете в таких містах України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Миколаїв, Вінниця, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Дніпро, Суми, Херсон, Житомир, Івано-Франківськ, Чернівці, Черкаси, Кривий Ріг, Маріуполь, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернігів, Полтава.

Продукція компанії Світ-Полімерів якісна і займає вагоме місце на ринку полімерної продукції в Україні.

Світ-Полімерів р. Харків Україна.

Інші статті