Кошик
27 відгуків
Світ-Полімерів
+380996152513
+380960607980

Термоусадочні мішки для Європалет 1200х800

Термоусадочні мішки для Європалет 1200х800

Термоусадочні мішки для Європалет 1200х800

Термоусадочні мішки для палет

Виробничий процес мішків для піддонів досить складний і складається з ряду етапів:

  • складання технічного завдання ТЗ (виписка нарядів)    

  • підготовка сировини (гранула, добавки, барвники)

  • наладка і вихід в розмір (настройка фальців)

  • екструзія поліетиленового рукавної плівки

  • порізка готового рукави і пайка мішків.

 

Термоусадочні мішки для палет виробляються з щільної поліетиленової плівки, щільністю від 100 до 250 мікрометрів, а золота середина коливається в межах 140-160 мікрон. Підвищена товщина забезпечує збереження вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт і захищає товар від механічних ушкоджень, подряпин, а також від природних явищ, у вигляді опадів дощу і снігу, а також складської вологи.

 

Термоусадочні мішки для палет можуть бути зроблені як з термоусадочної поліетиленової плівки, так і з звичайною пвт. Різниця полягає у способі виробництва (роздуття рукава) і в марці сировини, ці елементи можуть наділяти плівку певними властивості до стиснення при впливі високої температури від 120-180 градусів.

 

У першому випадку, Термоусадочні мішки для палет є термоусадковими мішками і після одягання - піддаються термообробці з допомогою термоусадочного пістолета, або газового пальника. Внаслідок нагрівання відбувається сідання плівки і мішок щільно обтягує (стискає і фіксує) вантаж на піддоні.

У другому виконанні, Мішки для палет служать захисними чохлами, які не проходять обробку нагріванням або іншим методам, а фіксуються на піддоні, з допомогою пакувальної поліпропіленової стрічки, якою щільно обтягують вантаж і притискають до основи. Саме пп. стрічка - виконує основну фіксуючу роль і несе всю механічні навантаження від тиску вантажу під час вантаження та розвантаження.

 

Купити Термоусадочні мішки для палет

 

Компанія Світ-Полімерів здійснює продаж готових виробів і надає можливість замовляти мішки для піддонів на вигідних умовах і в різних обсягах:

 

Індивідуальні Термоусадочні мішки для палет купити можна тільки великим оптовими партіями від 1000 штук і більше. Точна кількість визначається в кожному персональному випадку, залежно від розмірів, товщини, типу поліетилену, сорту та якості сировини, а також додаткових вимог до властивостей плівці в процесі саджання та експлуатації.

 

Стандартні Термоусадочні мішки для палет придбати у вільному продажу середнім і дрібним оптом від 50 шт. Зазвичай мінімальна партія становить мінімум 300 виробів, але в окремих виняткових випадках готові виготовляти і відпускати мішки для піддонів десятками, по 10-20 од. Виключно ми ставимося до тих категорій замовників, які тільки починають пробувати використовувати термоусадочні поліетиленові мішки.

 

ОБРАЗЦЫ Термоусадочные мешки для паллет - продаются даже поштучно, на пробу от 1й, 2-3х единиц, при условии наличия данной продукции на складе. Это очень удобно, для того, чтобы подобрать нужный размер мешка и научится работать с термоусадочной пленкой и газовым оборудованием, которое может быть как ручным инструментом (горелка либо пистолет), так и в виде автоматических или полуавтоматических упаковочных линий.

 

Термоусадочные мешки для паллет производства Світ-Полімерів пользуются больших спросом среди разных производственно-торговых предприятия, таких как: производители кирпича, строительных блоков, цемента, песка, сухих смесей, керамической плитке, кровельных материалов, металлочерепицы, профнастила, натуральной черепицы, утеплителя, пиломатериалов, древесного угля, брикетов, пеллет, оборудования, различной техники.

 

Закупив наши Термоусадочные мешки для паллет, упаковка габаритных грузов на поддоне - становится удобной, качественной и надеждой. В состав сырья мы добавляем светостабилизирующие добавки, защищающие от ультрафиолета (УФ-лучей) и продлевают срок службы мешков. Упаковка со светостабилизаторами подходит для хранения груза на открытых торговых площадках, товар может свободно и долго храниться на складах, если не предусмотрены иные условия хранения.

 

Мы гарантируем оптовые цены на Термоусадочные мешки для паллет всем крупным постоянным клиентам. Категорийным менеджерам по закупкам предоставляется возможность заказать предварительный технический расчет разных вариантов персональных мешков, из разных типов сырья и в разном ценовом сегменте.