Кошик
27 відгуків
Світ-Полімерів
+380996152513
+380960607980

Плівка поліетиленова вторинна

Плівка поліетиленова вторинна

Плівка поліетиленова вторинна – це перероблений, вимитий, проходить певний виробничий цикл вторинний поліетилен високого тиску. Плівки поліетиленові вторинні випускаються в рулонах з картонній шпулей всередині на яку намотується плівка поліетиленова вторинна в потрібному метражі ( з потрібною намотуванням ) замовнику. Плівка поліетиленова вторинна проводиться в різних товщинах і в різних форматах плівки поліетиленової вторинної. Плівка поліетиленова вторинна буває у форматі рукави, підлозі рукава або у форматі полотна. Намотування в поліетиленовій плівці вторинної клієнт вибирає сам, виходячи з побажань до ваги рулону плівки поліетиленової вторинної. Плівка поліетиленова вторинна буває різного призначення. Приміром дуже часто використовують поліетиленову плівку вторинну в будівництві. При бетонних роботах, для гідроізоляції, для тимчасового укрыва люблять застосовувати будівельники плівку поліетиленову вторинну тому, що це обумовлено вигідною ціною так, як вторинна поліетиленова плівка набагато дешевше первинної.

Плівка поліетиленова вторинна від компанії виробника поліетиленових плівок вторинних Світ-Полімерів буває чорна, сіра та світла. Світла плівка поліетиленова вторинна відмінно підійде для пакування меблів або інших товарів. Чорні та сірі плівки поліетиленові вторинні в основному затребувані в будівництві. По мимо будівництва плівку поліетиленову вторинну широко використовують у сільському господарстві. Плівку поліетиленову вторинну використовують у сільському господарстві для мульчування грунту. Успіх у родючість грунту буде колосальний так, як плівка поліетиленова вторинна в чорному кольорі добре прогріває грунт. В плівку поліетиленову вторинну, яка застосовується в сільському господарстві ще додають спеціальну полімерну добавку, а саме ультра-фіолетовий стабілізатор, щоб поліетиленова плівка вторинна не руйнувалася під впливом сонячних променів.

Плівка поліетиленова вторинна дуже поширена для упаковки на великих виробничих підприємствах. Розглянемо для прикладу великі цегляні підприємства , вони працюють як на первинному поліетилені так і на вторинній поліетиленовій плівці. Первинна плівка на таких підприємствах в основному йде на експорт а плівка поліетиленова вторинна призначена для внутрішнього ринку. На первинну плівку для експорту можна нанести флексодрук з назвою компанії або бренду, щоб упаковка включала в себе і рекламу, а плівка поліетиленова вторинна економічно вигідна для внутрішнього ринку споживання так, як вторинна поліетиленова плівка в двоє дешевше первинної відповідно і витрати на упаковку для підприємства зменшуються.

Плівка поліетиленова вторинна від компанії виробника плівки поліетиленової вторинної Світ-Полімерів буває трьох сортів :

1. Перший сорт – це світла плівка поліетиленова вторинна з неї виготовляють тонкі плівки поліетиленові плівки вторинні з особливими технічними завданнями та вимогами так, як це вторинне сировину вищого сорту і до такої плівці з такого якісного вторинної сировини можна застосувати різні технічні характеристики. З таким якісним сировиною можна працювати на тонких товщинах плівки поліетиленової вторинної.

2. Другий сорт – це сіра плівка поліетиленова вторинна вона трохи дешевше в ціні ніж світла і призначена для більш щільних поліетиленових плівок вторинних від 100 мкм. З такої сировини плівку поліетиленову вторинну тонку зробити складно зберігши усі потрібні, необхідні технічні параметри до плівки поліетиленової усадка, прозорість і т. д. Але якщо товщина від 100 мікрон потрібна приміром для групової упаковки пляшок і немає потреби в сильній прозорості плівки поліетиленової вторинної, сіра поліетиленова плівка вторинна від компанії Світ-Полімерів ідеальне рішення питання так, як всі параметри по усадці до плівки поліетиленової вторинної працюють а економіка витрат на упаковку суттєво зменшується.

3.       Третий сорт подразумевает собой черную пленку полиэтиленовую вторичную в основном эта пленка используется при строительных работах. Это толстые полиэтиленовые пленки вторичные с высокой плотностью до 200 микрон в отдельных случаях по желанию клиента можно изготовить пленку полиэтиленовую вторичную и более 200 мкм.

В компании производителя пленок полиэтиленовых вторичных Світ-Полімерів вы можете купить, заказать пленку полиэтиленовую вторичную по выгодным ценам оптом и в широком ассортименте в нашем интернет магазине.

Переваги плівки поліетиленової вторинної від компанії Світ-Полімерів.

1. Плівка поліетиленова вторинна від Світ-Полімерів трьох сортів, можна вибрати найбільш підходящий і економічно вигідний варіант згідно технічного завдання до поліетиленової плівки вторинної, вимог і побажань клієнта.

2. Плівка поліетиленова вторинна економічно вигідна ( менше витрат на упаковку ), тому що вторинна поліетиленова плівка набагато дешевше ніж упаковка з первинного поліетилену.

3. Широкий асортимент поліетиленових плівок вторинних у великому діапазоні товщин і різного призначення.

Плівка поліетиленова вторинна