Кошик
27 відгуків
Світ-Полімерів
+380996152513
+380960607980

Санітарні пакети

Санітарні пакети

Санітарні пакети - є санітарними пакетами і служать для транспортування померлих, з місця смерті до моргу або патологоанатомічне бюро, для проведення розтину патологоанатом (у випадку необхідності, або оформлення судово-медичної експертизи.

Санітарні пакети - це чорні поліетиленові санітарні пакети з ЗІП-блискавкою і герметичними ручками, призначеними для транспортування тіл померлих. Посередині в санітарних пакетах є ZIP-змійка, яка відкриває санітарні пакети для приміщення в нього трупа, а потім закриває пакет санітарний, роблячи його закритих для візуального і тактильного контакту живих людей з померлим.

Санітарні пакети виготовляються з щільного поліетилену високого тиску (ПВД), щільністю від 150 до 250 мікрон. Найбільш поширена товщина санітарних пакетів, здатна витримувати вагу від 90 до 120 кг дорівнює 200 мкм. При необхідності витримувати вагу до 150 кг, пакети санітарні слід проводити з плівки товщиною рівною двохсот п'ятдесяти мікро-метрів.

У разі наявності рекомендацій, вимог з боку медичних фахівців, тіло померлого слід перевозити в санітарному пакеті до місця поховання або кремації. Якщо установа наклав повну заборону на відкривання санітарного пакета, то труп поміщається в труну без розтину. Це ж правило стосується і методу поховання шляхом спалювання померлого в крематорії.

Купити санітарні пакети за вигідною ціною, за наявності на складі готової продукції - можна в нашому інтернет-магазині, за нижче вказаними контактами:

ТМ Світ-Полімерів

+38 (099) 615-25-13,

1 2

Санітарні пакети

Санітарні пакети - це пластикові пакети, прямокутної форми, чорного кольору, які використовуються для транспортування трупів у морг, з місця настання смерті людини. 

Згідно з вищезазначеною процедурою друга назва санітарних пакетів - “санітарні пакети МПС”. Також ці пакети санітарні можуть називатися санітарними пакетами для біологічних відходів.
У разі транспортування трупа з моргу до крематорію з допомогою санітарних пакетів, ще одна абревіатура цих пакетів санітарних: “мішки для кремації”, або “санітарні транспортні пакети”

Санітарні пакети виготовляються з поліетилену високого тиску ПВД щільністю від 910 до 930 кг/кум.м., (середня 920), що є достатнім показником для витримування навантаження від 90 до 120 кілограмів, при товщині плівки санітарних пакетів в 200-250 мікрометрів. Виробництво приймає замовлення на різні моделі санітарних пакетів, стандартних і нестандартних моделей.

Купити санітарні пакети

Санітарний пакет є предметом закупівель (тендерів), і закуповуються різними комерційними та некомерційними установами на тендерних майданчиках, у таких категоріях, згідно (Код ДК 021:2015):
33972000-4 (Мішки для моргів / Санітарні пакети)
33920000-5 (Обладнання, устаткування та приладдя для розтину / мішок пластиковий санітарний) - санітарні пакети
33970000-0 (Обладнання, устаткування та приладдя для моргів / мішок паталогоанатомічний) - санітарні пакети
33960000-7 (Оборудование и принадлежности для бальзамирования) - санитарные пакеты

Купить санитарные пакеты можно в нашем интернет-магазине, на следующих условиях:
в розницу от 10 единиц санитарных пакетов, кратно 1-й пачке (отправка в день заказа)
средняя партия от 1000 штук санитарных пакетов, отправка на паллете, следующим днем после оплаты.
оптом под заказ от 10000 штук санитарных пакетов, срок производства и поставки в течение 7-10 дней (с момента подписания договора и поступления предоплаты за пакеты санитарные)

Санитарные пакеты цена

Стоимость санитарных пакетов формируется от качества материала, из которого изготовлены санитарные пакеты, а именно из следующих составляющих: полиэтиленовая пленка, ZIP-молния, бегунки к ней, а также от уровня герметичности ручек. Степень герметизации санитарных пакетов должна быть такая, чтобы во время переноса трупа в санитарном пакете - исключалась контактирование рук специалистов с биологическими отходами, которые находятся в середине санитарного пакета. 

Цена санитарных пакетов зависит от объема партии, и поделяється на несколько ценовых групп:
Первая - розница / от 10(десяти) до 1000(тысячи) - составляет 130 грн за штуку санитарного пакета.
Вторая - средний опт / 1-й тыс. до 30-ти тысяч - 120 грн за единицу санитарного пакета.Третья - крупным оптом на заказ / более тридцати тысяч пакетов санитарных - цена рассчитывается отдельно, индивидуально, с учетом особенностей технического задания к пакетам санитарным и может колебаться как в меньшую так и в большую сторону.

Чтобы купить санитарные пакеты обращайтесь по ниже указанным контактам:
Світ-Полімерів

+38 (099) 615-25-13,
+38 (096) 060-79-80

Обслуживаем все регионы Украины:
Киев, Чернигов, Житомир, Ровно, Луцк, Львов, Ужгород, Ивано-Франковск, Черновцы, Хмельницкий, Тернополь, Винница, Кропивницкий, Черкассы, Николаев, Одесса, Херсон, Запорожье, Днепр, Харьков, Полтава, Сумы, Мелитополь, Мариуполь,  Бахмут, Белая Церковь.